Достапни линкови

Што е спорно за престојниот попис во Македонија?


Што е спорно за престојниот попис во Македонија?
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00
Директен линк

Што велат директорот на Државниот завод за статистика, Апостол Симовски и Дафина Стојанова, пратеничка од ВМРО - ДПМНЕ

XS
SM
MD
LG