Достапни линкови

Краткиот, шарен живот на белградскиот мурал на Путин

Активисти во Србија целосно го покрија муралот на кој се слави рускиот претседател на почетокот на декември. Еве ги различните фази на сликање, вандализам и пребојување низ кои помина сликата од нејзиното појавување во март.


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG