Достапни линкови

Жителите на Киев под стрес од секојдневните руски воздушни напади


Жителите на Киев под стрес од секојдневните руски воздушни напади
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:11 0:00

Најмалку едно лице загинало, а неколкумина се повредени во денешните руски воздушни напади врз Киев. Жителите на Киев се револтирани и под стрес од постојаните закани.

Категории

XS
SM
MD
LG