Достапни линкови

Убаво време за денот на изборите


Времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец.Температурата ќе се движи од 15 до 22 степена.

Во Скопје и околината температурата ќе достигне до 20 степени.
XS
SM
MD
LG