Достапни линкови

Хајд Парк - Дали кампањитe ќе ви помогнат да се определите?


Дали кампањите на политичките партии може да ве предомислат во изборот за кого ќе гласате? Погледнете го видеото и коментирајте!

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG