Достапни линкови

ФОТОГАЛЕРИЈА: Скопје 2014-та продолжува ...


Спомениците условуваат изградба на нови фасади, галиите се прицрврстуваат за да не испловат и се издигнуваат нови згради. Уште колку пари од буџетот ќе изеде Скопје 2014?

Погледни ги коментарите (1)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG