Достапни линкови

Времето денеска облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно со локални врнежи од дожд. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Утрово температурата падна до минус третиот степен додека во текот на денот температурите ќе бидт во интервалот од три до десет степени.
XS
SM
MD
LG