Достапни линкови

Временска прогноза- сончево но студено


Денеска не очекува сончево време со умерена локална облачност и со услови за појава на утринска магла по одделни котлини. Ќе дува слаб до умерен југоисточен ветер. Температурата ќе се движи од шест до 13 степени.
Во Скопје и околината слично време, со температура до осум степени
XS
SM
MD
LG