Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


Денеска не очекува сончево време и ќе дува слаб умерен ветер од северен правец.Утринската температура ќе се движи од минус три до четири, а дневната од 13 до 20 степени. Во Скопје слично време со дневена температура до 17 степени
XS
SM
MD
LG