Достапни линкови

Министерот Османи ќе се сретне со лекарите


Бујар Османи
Министерот за здравство Бујар Османи денеска ќе одржи работна средба со Здружението на приватни лекари на Република Македонија. На средбата, како што соопшти Министерството, ќе се разговара на повеќе актуелни теми во здравството.
XS
SM
MD
LG