Достапни линкови

Фудбал: Македонија-Камерун


Фудбалската репрезентација на Македонија денеска во Скопје игра пријателски натпревар со селекцијата на Камерун. Двете репрезентации ќе бидат предводени од фудбалерите на европскиот и светски клупски првак- Интер, Горан Пандев и Самуел Ето. Натпреварот почнува во 17 часот и 30 минути.
XS
SM
MD
LG