Достапни линкови

Времето денеска променливо со локален дожд и снег


Времето во Македонија ќе биде променливо облачно со повремен локален дожд, а на повисоките планини со повремен слаб снег. Температурата ќе се движи од три до девет степени.
Во Скопје и околината слично време, со температура до седум степени.
XS
SM
MD
LG