Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и тивко


Времето ќе биде сончево и тивко со умерена облачност и утринска слаба магла во котлините.
Температурата ќе се движи од минус еден до шест степени.
Во Скопје слично време, со температура до еден степен.
XS
SM
MD
LG