Достапни линкови

Груевски и Милошоски во Либија на третиот самит на ЕУ


Премиерот Никола Груевски и министерот за надворешни работи Антонио Милошоски денеска ја продолжуваат посетата на Либија. Предвидено е двајцата да учествуваат на Третиот Самит на Европската унија и Африканската унија.

XS
SM
MD
LG