Достапни линкови

Временската прогноза-облачно и дождливо


Времето денеска ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од дожд, а попладне постепено врнежите ќе се намалуваат.Утринската температура се движи од 12 до 14, а дневната од 10 до 16 степени. Во Скопје слично време со температура до 14 степени.
XS
SM
MD
LG