Достапни линкови

Времето денеска-сончево и многу топло


Времето денеска ќе биде сончево, многу топло и претежно тивко со мала до умерена локална облачност.Температурата ќе се движи од 27 до 38 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и температура до 35 степени.

XS
SM
MD
LG