Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло


Времето ќе биде сончево и топло со слаб до умерен северен ветер.
Температурата ќе се движи од 27 до 37 степени.
Во Скопје и околината - слично време со температура до 34 степени.
XS
SM
MD
LG