Достапни линкови

Полицаец шверцувал хероин


Граничен полицаец од Македонија бил вмешан во шверц на хероин. Доцна синоќа во Кумановско биле приведени тројца луѓе, меѓу кои и полицаецот во обид да го продадат хероинот. Полицијата запленила еден килограм од дрогата која се проценува дека вреди 11 илјади евра.
XS
SM
MD
LG