Достапни линкови

Распродадени билетите за Работнички-Леверпул


Распродадени се билетите за фудбалскиот натпревар меѓу Работнички и Ливерпул кој треба да се одигра во четврток на Арената Филип Втори во Скопје . Од канцеларијата на Работнички информираат дека се продадени сите 15- илјади билети. Тимот на Ливерпул се очекува во Скопје да допатува утре по 12 часот


XS
SM
MD
LG