Достапни линкови

Временска прогноза - сончево


Денеска не очекува сончево време со умерена облачност. Утринската температура ќе се движи од седум до 13, а дневната од 21 до 28 степени. Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност .
XS
SM
MD
LG