Достапни линкови

Уапсен човекот кој предизвика тревога на аеродромот во Њу Џерси


Американските власти го уапсиле човекот кој на 3 јануари влегол во забранетиот дел на меѓународниот аеродром во Њу Џерси и предизвикал тревога и одложување на многу летови. Станува збор за 28 годишниот Хаисонг Џијанг кој, како што е наведено, го сторил тоа за да да се поздрави со неговата пријателка.
XS
SM
MD
LG