Достапни линкови

Фудбал- Работнички на реванш кај Одензе


Вечер во Данска фудбалерите на Работнички го играат реванш натпреварот од третото квалификациско коло од Лигата на Европа против домаќинот Одензе. Во првиот меч во Скопје Данците беа подобри и победија со 4-3.
XS
SM
MD
LG