Достапни линкови

Шестмина убиени во Турција


Шест лица се убиени а седуммина се повредени во оружен инцидент кој се случил откако маж и неговите двајца синови отвориле оган врз мештаните. Тројцата напаѓачи по злосторството побегнале а полицијата ги испрашува членовите на нивното семејство.
XS
SM
MD
LG