Достапни линкови

Атина: Истрели врз полициски минибус


Непознати лица изутрината во Атина пукале врз полициски минибус, а во инцидентот немало настрадани. За денеска во Атина се закажани нови протести кои не престануваат откако во почетокот на овој месец полицаец застрела еден тинејџер.
XS
SM
MD
LG