Достапни линкови

Вашингтон: Косовските лидери патуваат на средба со Кондолиза Рајс


Ова нема да ја стопира независноста изјавија Косовските лидери кои денеска патуваат во Вашингтон. Таму денеска се сретнуват со државниот секретар Кондолиза Рајс.
XS
SM
MD
LG