Достапни линкови

Манчестер: Победа на Манчестер Јунајтед против Милан 3:2


За љубителите на фудбалот. Во првиот полуфинален натпревар на Лигата на шампионите Манчестер Јунајтед синоќа го победи Милан со 3-2. Вечер во второто полуфинале играат Челзи Ливерпул.
XS
SM
MD
LG