Достапни линкови

Зубин Поток: Молотов коктел врз возило на УНМИК


Непознати лица фрлиле молотов коктел врз возило на УНМИК пред судот во Зубин Поток на Косово. Причинета е само материјална штета, а шише со запалива течност е фрлено и врз друго возило кое не било оштетено.
XS
SM
MD
LG