Достапни линкови

Скопје: Денеска минирање на автопатот Скопје – Тетово меѓу 12 и 16 часот


Министерството за внатрешни информира дека денеска ќе се врши минирање на автопатот Скопје-Тетово во делот на село Волково. Минирањето ќе биде во периодот од 12 до 16 часот.
XS
SM
MD
LG