Достапни линкови

Пекинг: Без цензура прикажан новиот филм за Џејмс Бонд


Кинеската публика вчера имаше шансата да го види новиот филм за Џејмс Бонд - Казино Ројал, без цензура и кратење. Линг – Линг Џи или 007 никогаш претходно официјално не беше преставен во најбројната земја на светот.
XS
SM
MD
LG