Достапни линкови

Лондон: Промоција на првата книга за деца на Мадона


Пејачката Мадона вчера во Лондон ја промовираше својата прва книга за деца. Претставувајќи ја книгата со наслов Англиски рози која е отпечатена на триесет јазици, Мадона изјави дека таа повеќе ги сака децата од возрасните, бидејќи тие, како што рече, немаат лоши навики.
XS
SM
MD
LG