Достапни линкови

Јовановски: Учениците кои дојдоа ги згрижија наставници кои не штрајкуваат


Јовановски: Учениците кои дојдоа ги згрижија наставници кои не штрајкуваат
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00
Директен линк

Штрајкот во образованието им предизвика главоболки на оние родители кои имаат проблеми со згрижувањето на нивните деца ученици. Директорот Марјан Јовановски информира како е Основното Училиште Ѓоргија Пулевски, Скопје.

XS
SM
MD
LG