Достапни линкови

Ѓурчески-Не ни оди добро против трговијата со наркотици


Ѓурчески-Не ни оди добро против трговијата со наркотици
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:32 0:00
Директен линк

Со тоа што ДЕА беше вклучена во акцијата за заплена на 200 килограми марихуана неодамна, треба да стане јасно дека во земјава работите во борбата против трговијата со наркотици не се добри, вели поранешниот полициски началник Љубомир Ѓурчески. Според него, странските партнери немаат доверба во македонските институции.

XS
SM
MD
LG