Достапни линкови

Халили: Потребен е царски рез за економски опстанок


Халили: Потребен е царски рез за економски опстанок
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:22 0:00
Директен линк

Несомнено дека живееме во еден временски период кога најголемиот предизвик во земјата ни е економската стабилност и ќе треба да се преземат мерки, кои можеби ќе бидат болни, вели економскиот аналитичар Арбен Халили во разговор со РСЕ.

XS
SM
MD
LG