Достапни линкови

Трошановски: Изневерени очекувањата од власта на СДСМ


Трошановски: Изневерени очекувањата од власта на СДСМ
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:54 0:00
Директен линк

По изборниот пораз на СДСМ Марко Трошановски од Институтот за демократија вели дека некој од причините за ваквите резултати се отстапување од реформската агедна, односот кон надворешно политичките прашања, лошата економска ситуација и друго.

XS
SM
MD
LG