Достапни линкови

Трајанов- на погрешен пат сме со политиките за марихуаната


Трајанов- на погрешен пат сме со политиките за марихуаната
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:11 0:00
Директен линк

Поранешниот министер за внатрешни работи и актуелен пратеник Павле Трајанов соработката на американската агенција ДЕА со локалните полиции не е ништо невообичаено, но дека во македонскиот случај невообичаено е што се работи за акција за марихуана.

XS
SM
MD
LG