Достапни линкови

Трајанов: претпоставки за зголемен криминал не треба да го блокираат Балканот


Трајанов: претпоставки за зголемен криминал не треба да го блокираат Балканот
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:57 0:00
Директен линк

Поранешниот министер за внатрешни работи и пратеник од владејачкото мнозинство Павле Трајанов на прашањето што треба да се направи за да се контролираат и криминалните активности на „Отворен Балкан“ одговара- па и сега никој не ги контролира границите.

XS
SM
MD
LG