Достапни линкови

Стојков- односот на македонската влада кон Бугарија, обесхрабрува


Стојков- односот на македонската влада кон Бугарија, обесхрабрува
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00
Директен линк

Стојко Стојков, од здружението на Македонците во Бугарија ОМО Илинден Пирин вели дека односот на македонските владини претставници кон бугарските провокации поттикнува агресивен пристап од бугарските политичари.

XS
SM
MD
LG