Достапни линкови

Стојковски - Треба да ни е битно што се случува во Брисел


Стојковски - Треба да ни е битно што се случува во Брисел
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:18 0:00
Директен линк

На луѓето треба да им биде битно што се случува во Брисел, оти тоа ќе се одрази на нас, вели Андреја Стојковски. Но, не треба слепо да веруваме на ЕУ, треба да бидеме подготвени на секој чекор, но не треба да да им веруваме и на оние што ќе се обидат да го пополнат празниот простор, вели тој.

XS
SM
MD
LG