Достапни линкови

Стојановски: Власта имаше време да ги среди проблемите во МВР


Стојановски: Власта имаше време да ги среди проблемите во МВР
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:07 0:00
Директен линк

Државата ги има сите механизми за да ги регулира процесите, тоа можела да го направи во изминативе четири или пет години. Опозицијата треба да се повика и да ги објасни слабостите кои ги остави во својот мандат, коментира професорот на Факултетот за безбедност Трпе Стојановски.

XS
SM
MD
LG