Достапни линкови

Селими - Отворен Балкан до ЕУ е „не не третирајте здраво за готово“


Селими - Отворен Балкан до ЕУ е „не не третирајте здраво за готово“
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:52 0:00
Директен линк

Сефер Селими од Демокраси лаб за РСЕ вели дека пораката што се праќа од Отворен Балкан до ЕУ е „да не се земаат здраво за готово“ и да не го потценуваат регионот. Се надевам дека пораката ќе биде сфатена како предупредување или како некоја порака на незадоволство од сето тоа што се случуваше.

XS
SM
MD
LG