Достапни линкови

Селими- напредок во надворешната политика, разочарување во правдата


Селими- напредок во надворешната политика, разочарување во правдата
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00
Директен линк

Сефер Селими, претседател на невладината организација Демокраси Лаб вели дека се забележува напредок во медиумите и надворешната политика, а дека по четири години власт на СДСМ граѓаните се разочарани од направеното во правосудството.

XS
SM
MD
LG