Достапни линкови

Селими:со нов мандатар ќе има и нови партиски пазарења


Селими:со нов мандатар ќе има и нови партиски пазарења
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:36 0:00
Директен линк

Анализирајќи неколку можни сценарија за македонската политичка сцена по четврток за кога е закажана седницата за гласање на доверба на Владата, Сефер Селими претседател на невладината организација Демокраси Лаб вели дека секое статус кво не е добро за државата.

XS
SM
MD
LG