Достапни линкови

Савески: Граѓаните да се откажат од празните надежи


Савески: Граѓаните да се откажат од празните надежи
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:25 0:00
Директен линк

Здравко Савески, доктор на политички науки и синдикалец кој ги следи економските текови, смета дека во 2023 година, пред нас е уште полоша економска криза, во која граѓаните и работниците ќе доживеат сериозен удар врз сопствениот животен стандард.

XS
SM
MD
LG