Достапни линкови

Ребека: Не сме против никого, само се бориме за своите права


Ребека: Не сме против никого, само се бориме за своите права
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00
Директен линк

Ребека Јанковска-Ристески, родител на дете со попреченост вели дека ниту еден министер досега не ги спровел потребните промени за подобрување на животот на лицата со попреченост. Таа инсистира на конкретни рокови за остварување на нивните барања, но засега договор за тоа нема

XS
SM
MD
LG