Достапни линкови

Петковски: Талат Џафери нема право да ги заклучува пратениците


Петковски: Талат Џафери нема право да ги заклучува пратениците
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:34 0:00
Директен линк

Поранешниот претседател на Собранието Тито Петковски вели дека затворањето на вратите на собраниската сала и навредите кон вработените е непримерно и одраз на политичка некултура.

XS
SM
MD
LG