Достапни линкови

Пановски – Карантинот е логичен кога има вакцина


Пановски – Карантинот е логичен кога има вакцина
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:54 0:00
Директен линк

Карантинот сега има логика затоа што има вакцина. Треба да се спасат што може повеќе животи, бидејќи има можност во тој период да се вакцинираат, лани таква работа немаше, вели професор Никола Пановски.

XS
SM
MD
LG