Достапни линкови

Неда Малеска: Не може туку така да се прави промена на балансерот


Неда Малеска: Не може туку така да се прави промена на балансерот
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:47 0:00
Директен линк

Според Неда Малеска, извршна директорка на Центарот за управување со промени, последните корекции во балансерот се неосооддветни и креираат револт во јавноста. Таа смета дека место за проценти, МИОА треба да размислува за резултати и да види кои се вистинските потреби на администрацијата.

XS
SM
MD
LG