Достапни линкови

Муслиу: Со ковид дипломатија големите земји се позиционираат


Муслиу: Со ковид дипломатија големите земји се позиционираат
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00
Директен линк

Преку лажни вести и медиумска пропаганда, но и со употреба на таканаречената ковид дипломатија која ја користи состојбата со вакцините во борбата против коронавирусот, големите земји ја зацврстуваат својата геостратешка позиција во земјава и регионот

XS
SM
MD
LG