Достапни линкови

Мицевски- размислуваме за сите можности во Собранието


Мицевски- размислуваме за сите можности во Собранието
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:18 0:00
Директен линк

Координаторот на пратеничка група на ВМРО-ДПМНЕ Никола Мицевски вели дека не ја отфрлаат можноста за формирање на осум пратенички групи. На тоа, додава, ги терал односот на владејачкото мнозинство.

XS
SM
MD
LG