Достапни линкови

Митевски: Каменот од блиску доаѓа


Митевски: Каменот од блиску доаѓа
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00
Директен линк

Актуелниот градоначалник на општина Петровец Борче Митевски кој со поддршка на ВМРО-ДПМНЕ ќе трча на изборите за трет мандат ги демaнтира обвинувањата на финансиската полиција за проневера на пола милион евра со фиктивни фактури преку фирмата на неговиот брат.

XS
SM
MD
LG